Skip to main content

Koszyk

Ile kosztuje zabudowa busa?

Ile kosztuje zabudowa busa? Nasza firma specjalizuje się w zabudowach samochodów, w tym na zlecenie Klienta dokonujemy zabudowy busów, dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Od rodzaju zabudowy uzależniony jest całkowity koszt przebudowy. Ile zatem kosztuje zabudowa auta dostawczego? Otóż koszt zabudowy waha się w granicach od kliku do kilkunastu tysięcy złotych. Wiele zależy od wyposażenia modelu bazowego pojazdu oraz jak wcześniej wspomniano samej zabudowy. Na cenę końcową zabudowy auta wpływ ma kilka czynników, wszystko zależy od modelu samochodu, rodzaju wykorzystanych materiałów oraz komponentów zabudowy, które obejmują m. in. podłogę, boki, sufit, nadkola oraz izolację.

Szacowanie modyfikacji pojazdu

Celem zaplanowania kosztów zabudowy auta dostawczego, na naszej stronie zamieściliśmy Konfigurator – narzędzie pomagające w wycenie i zamówieniu wybranych komponentów wykorzystywanych do modyfikacji samochodu.  Wybierając markę i model samochodu oraz poszczególne komponenty otrzymasz ofertę cenową zabudowy Twojego samochodu. Narzędzie umożliwia również podgląd wybranych elementów zabudowy.

Podstawową zaletą zabudowy jest jej funkcjonalność. Ponadto nasze modyfikacje realizujemy w oparciu o najwyższej jakości podzespoły i części w skład których, wchodzą różnorodne produkty i półprodukty, które tworzą idealne połączenie. Gwarantujemy terminową realizację projektów na zabudowę. Nie ma znaczenia, jaki model i markę posiadasz – zaprojektujemy dla Ciebie, wykonamy i zamontujemy wszystkie elementy wyposażenia wnętrza.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby uzyskać więcej informacji.