Skip to main content

Koszyk

Jaka podłoga do busa?

zabudowa ducato Podłoga w samochodzie jest elementem najbardziej narażonym na uszkodzenia. Nieodpowiednio zabezpieczony ładunek w trakcie transportu może się przemieszczać i powodować jej zniszczenie, dlatego pojazd musi być zabezpieczony w taki sposób, aby uszkodzeniu nie uległ w czasie transportu zarówno ładunek jak i auto.

Jaka zatem podłoga będzie odpowiednia do busa? Otóż podłoga w busie musi być nie tylko odporna na ścieranie, ale również zabezpieczać pojazd przed innymi czynnikami szkodliwymi i środkami chemicznymi, które mogą mieć kontakt z podłogą w czasie użytkowania busa, w tym działaniem wody, oleju, czy innych substancji.

Zapewniamy trwałą i solidną zabudowę podłogi w busie

Firma INTRAK posiada w swojej ofercie wiele modelowych wariantów wykorzystywanych do zabudowy podłogi w busie, którą wykonujemy z odpowiednich materiałów, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby Klienta.

Nasza firma oferuje profesjonalną zabudowę podłóg w samochodach dostawczych i busach. Podłogi są bardzo wytrzymałe, odporne na ścieranie i działanie substancji takich jak olej, kwas czy woda. Wszystkie rodzaje podłóg do zabudowy są wodoodporne i antypoślizgowe, co niewątpliwie wpływa na poziom bezpieczeństwa podczas wykonywanej pracy. Zabudowa busa pomoże Ci pozbyć się problemu ślizgania w kabinie, jeśli ładunki przygotowujesz w deszczu lub w warunkach oblodzenia. Warto w takiej sytuacji pomyśleć o bezpieczeństwie i wyeliminowaniu zagrożenia związanego z transportem i załadunkiem.

Do zabudowy używamy wysokiej jakości materiałów, w tym antypoślizgowej sklejki, która dodatkowo jest wodoodporna. Gwarantuje to wytrzymałość oraz długą żywotność podłogi.

Ponadto oprócz zabudowy podłogi wykonujemy również zabudowy ścian bocznych, sufitu i nadkoli. Celem zapoznania się z naszą ofertą zabudowy busów zapraszany na naszą stronę na której, znajduje się Konfigurator pomagający w wycenie i zamówieniu wybranego komponentu zabudowy busa. Serdecznie zapraszamy.