Skip to main content

Koszyk

Warto wiedzieć o tym, że w sytuacji, w której dotychczasowa zabudowa samochodu dostawczego okazała się niewystarczająca lub niefunkcjonalna można ją w każdej chwili zmienić. Przebudowa samochodów dostawczych to usługa polegająca na demontażu całości lub części dotychczasowej zabudowy i montażu zabudowy, która lepiej odpowiada potrzebom Twojego biznesu.

Co składa się na nową zabudowę samochodu dostawczego?

Zabudowa auta dostawczego powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona ładunku w czasie transportu oraz ochrona wnętrza pojazdu przed uszkodzeniami, do których mogłoby dojść w transporcie. Dodatkowo, dobrze zaprojektowana i wykonana zabudowa samochodu dostawczego pomaga w organizacji przestrzeni. Za jej pomocą można dostosować przestrzeń ładunkową do specyfiki transportowanych przedmiotów, jak również stworzyć dogodną przestrzeń do pracy dla serwisu mobilnego.

W zależności od potrzeb Twojego biznesu oraz pracowników wykorzystujących samochód dostawczy w codziennej pracy jego przebudowa może obejmować:

  • podłogę odporną na ścieranie,
  • ochronę ścian bocznych,
  • ochronę sufitu,
  • izolację termiczną,
  • dodatkowe systemy ochrony ładunku,
  • osłony progowe,
  • osłony nadkoli,
  • oświetlenie przestrzeni ładunkowej.

Co ważne, przebudowa samochodu dostawczego może zostać wykonana zgodnie z Twoim indywidualnym projektem. W efekcie możesz przygotować swój pojazd na wszystkie wyzwania, jakim musi stawić on czoła podczas normalnego dnia pracy.

Oświetlenie przestrzeni ładunkowej

Jedną z najczęściej wybieranych przez klientów opcji w ramach świadczonych usług przebudowy samochodów dostawczych jest instalacja dodatkowego oświetlenia w przestrzeni ładunkowej. Energooszczędne oświetlenie LED jest ekonomiczne w użytkowaniu i łatwe w instalacji. Jednocześnie jego zastosowanie znacząco zwiększa komfort użytkowania przestrzeni ładunkowej, zwłaszcza w sytuacji kiedy załadunek i rozładunek samochodu odbywa się przed świtem lub po zmroku.

Dodatkowe zabezpieczenie ładunku

Dzięki systemom dodatkowego zabezpieczenia ładunku zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa transportowanych przedmiotów, jak również zabezpieczamy wnętrze pojazdu przed ewentualnymi uszkodzeniami. To wszystko razem przekłada się na wysoki komfort pracy osób odpowiedzialnych za ładunek, jak również wysoki poziom obsługi klienta. Jeśli tylko mamy możliwość montażu dodatkowego systemu zabezpieczenia ładunku, warto z tej możliwości skorzystać. Zwłaszcza, że dodatkowe zabezpieczenie ładunku możemy dostosować do specyfiki transportowanych towarów lub wykonywanej pracy.